1/15

Ödül avcısı: God of War 3 - Trophy listesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
God of War 3 nasıl oynanır, açıklıyoruz!
Ağahan Çelik

Platinium Trophy açmak kimileri için amaç, kimileri için ise gereksiz ve kasıntı bir iş olarak görünür, ama biz Merlin'in Kazanı ekibi olarak ilk seçeneği düşünen arkadaşlarımızı düşündük ve onlar için ''Ödül Avcısı''nı hazırladık. Platinium Trophy'ye giden zorlu yolları; bunun için çabalayan, onu elde etmek için saatlerini, günlerini ayıran birçok oyunucu olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yardıma geldik. Ha Xbox 360 kullanıcıları şimdi ekranı kapatıp da uzaklaşmasın. Trophy dediğime bakmayın, multiplatform oyunları da ele alacağız ve PS3'de nasıl trophy kasıyorsak, Xbox 360'da da Achievment için çabalayacağız.

Bu rehberimizde "Ödül Avcısı" olarak GOW III'ü ele alacağız ve Platinium Trophy yolunda birlikte hareket edeceğiz. Yolumuz açık olsun.

Oyuncu Sayısı: 1
Online Trophy'ler: Yok
Hile Kullanımı: Evet (Oyun bitiminden sonra Treasures kısmından)
Hilelerin Trophy'lere etkisi: Var
Minimum oyun bitirme sayısı: 1
Önerilen oyun bitirme sayısı: 2
Trophy Zorluğu: 6/10
Platinum Trophy Alma Süresi: 15-20 saat

Öneriler:

1-) Platinium Trophy'yi açmak için oyunu Titan Mode'da bitirmeniz gerekmekte. Size önerimiz ilk olarak oyunu normal veya kolay modda, Trophy kaygısı olmadan, hikâyeyi takip ederek ve sadece Godly Possessions'lara önem vererek bitirmeniz. Aldığınız bu özelliklerle Titan Mode'da daha kolay ilerlemeniz olası.

2-) Oyunun yapısından kaynaklanan bir özellik de seri ataklar oluyor, fakat bu süre zarfı içinde birçok kullanıcı blok özelliğini hiç kullanmıyor bile. Titan Mode'u bitirirken bloklara önem vermeniz işleri kolaylaştırabilir. Ayrıca kontra atakları da sağlayan bloklar en büyük silahınız olabilir.

3-) Head of Helios, sadece düşmanları kör etmek için kullanılmıyor, ayrıca gizli pasaj, kutu ve odaları bulmak için de kullanılıyor. Head of Helios elinizdeyken kontrollerin titreşimi ne kadar artarsa, etrafınızda gizli bir öğe olma şansı da o kadar yüksek oluyor.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×