Ödül için 71 saat boyunca Game of Thrones izlemek

Ödül için 71 saat boyunca Game of Thrones izlemek

Furkan Güler
Furkan Güler 1.12.2017 - 13:42
Maratonun sonunda çok az insan ödülün sahibi oldu.

Game of Thrones ile birlikte dizi sektöründe yaşanan patlama, beraberinde onlarca benzer fantastik yapımın yayına girmesine neden oldu. George R.R. Martin'in ünlü romanlarını dizi haline getiren HBO, dizinin yedinci sezonunun finali ile birlikte izleyenlerinin üzerinde büyük bir heyecan oluşturmayı başardı. Şu anda dünyanın en çok kazandıran ve izlenen dizisi haline gelen Game of Thrones için İngiltere'de farklı bir etkinlik düzenlendi. Ntv'nin haberine göre Londra'da bulunan Prince Charles Sineması, Game of Thrones hayranları için 4 gün boyunca aralıksız bir şekilde salonlarını herkese açtı. 71 saatlik maraton düzenleyen sinema, 350 şanslı kişiyi davet etti. Dördüncü günün sonunda ise salonlarda toplam sadece 7 kişi kaldı. Kalan 7 kişi ise ödül olarak 1 yıllık ücretsiz pizza ödülüne layık görüldü.

71 saat boyunca Game of Thrones izlediler

Gösterimden önce ise izleyicilere kişisel temizlik ürünleri içeren bir çanta verildiği belirtiliyor. 71 saatin sonunda sinema salonunda kalmayı başaran bir izleyicinin ise kilit noktanın susuz kalmamak olduğunu söyledi. Ayrıca izleyici, "Mümkün olduğu kadar fazla ara vermek de önemli, şu anda çok uykusuzum ama bu tecrübe uykusuz kalmaya kesinlikle değdi." söyleminde bulundu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 13:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 15:40
Oo bi sene beleş pizza iyiymiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 14:09
içerde uyumak yasakmıydı ? nasıl kalmış 71 saat uyanık üh ben 20 saat sonra anestizeye giriyorum otomatik olarak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×