Ödüllü Call of Duty: Black Ops - First Strike anketi

Emre Günen
Emre Günen 15.03.2011 - 11:21
Soruyu bil, Call of Duty: Black Ops - First Strike kazan!
Sevgili Merlin'in Kazanı okuyucuları,

Bildiğiniz gibi daha önce de sizlerle birçok ödüllü ankette beraber olmuştuk. İşte bir yeni ödüllü ankette daha sizlerle birlikteyiz. Bu seferki hediyemiz, Call of Duty: Black Ops - First Strike (PlayStation 3) isimli oyun! Hazırladığımız anketteki soruya doğru cevabı veren 4 kayıtlı okuyucumuz, elimizdeki 4 adet Call of Duty: Black Ops - First Strike (PlayStation 3) oyununu kazanacak. Bol şanslar!

Ödüllü Call of Duty: Black Ops - First Strike anketi
Ödüllü Call of Duty: Black Ops - First Strike anketi
Not: Sadece Merlin'in Kazanı üyeleri arasından doğru cevap verenler ödülü kazanabilecek. Üye iseniz, oy kullanabilmek için sağ üst bölümden üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Anket=614
Yorumlar 55
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ödüllü Call of Duty: Black Ops - First Strike anketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×