Ödüllü Cars 2 anketi!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 18.07.2011 - 15:21
Soruyu bil, ödülü kazan
Sevgili Merlin'in Kazanı okuyucuları,

Bildiğiniz gibi daha önce de sizlerle birçok ödüllü ankette beraber olmuştuk. İşte bir yeni ödüllü ankette daha sizlerle birlikteyiz.

Bu seferki hediyemiz, Cars 2 animasyon filminin resmi tişörtü! Hazırladığımız anketteki soruya doğru cevabı veren 3 kayıtlı okuyucumuz, elimizdeki 3 adet Cars 2 animasyon filminin resmi tişörtüne sahip olacak. Bol şanslar!

CARS 2
Ödüllü Cars 2 anketi!
Ödüllü Cars 2 anketi!
Not: Sadece Merlin'in Kazanı üyeleri arasından doğru cevap verenler ödülü kazanabilecek. Üye iseniz, oy kullanabilmek için sağ üst bölümden üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Anket=637
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ödüllü Cars 2 anketi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×