Banner Resmi

Ödüllü E3 Anketi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 1.11.2010 - 08:44
En iyileri belirlemek için siz de anketimize katılın!
Sevgili Merlin'in Kazanı okuyucuları,

Bildiğiniz gibi MK olarak her yıl E3 öncesinde ve sonrasında makaleler hazırlar, en nihayetinde de en iyileri belirleyerek size sunarız. Bu yıl ise, en iyileri belirlerken sizden de yardım almayı düşünüyoruz.

Ödüllü E3 Anketi

Düzenleyeceğimiz E3 anketinde oy kullanarak, sevdiğiniz oyunun üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. 15 gün sürecek anket sonunda, en fazla oy alan 10 oyunu belirleyip, bu oyunlar hakkında bilgilerin de yer aldığı bir makale hazırlayacağız.

Anketimize üye olan ve olmayan tüm takipçilerimiz katılabilir. Tabii ki üyelerimiz için bazı sürprizlerimiz olacak. Yeni Transformers oyununu konu alan resmi çizgi roman ve incelemesini burada bulabileceğiniz Foxconn TH-996 kasa gibi örneğin. Kazananları da aramızda yapacağımız çekiliş sonrasında belirleyecek ve sayfamızda duyuracağız.

Anketimiz tamamlanmıştır. Katılan herkese teşekkür ederiz. Kazananları gün içinde açıklayacağız...


Anket=565
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ödüllü E3 Anketi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×