Ödüllü Inception anketi

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 7.12.2010 - 15:56
Inception tişörtü kazanmak isteyen, ankete katılsın!
Sevgili Merlin'in Kazanı okuyucuları,

Yine ödüllü bir anketle sizlerle birlikteyiz. Bu seferki hediyemiz, sinemalarda büyük yankı uyandıran Inception filminin resmi tişörtü. Hazırladığımız anketteki soruya doğru cevabı veren 3 kayıtlı okuyucumuz, elimizdeki 3 adet Inception tişörtünden kazanacak. Bol şanslar!

Ödüllü Inception anketi

Not: Sadece Merlin'in Kazanı üyeleri arasından doğru cevap verenler ödülü kazanabilecek. Üye iseniz, oy kullanabilmek için sağ üst bölümden üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Anket=583
Ödüllü Inception anketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×