Ödüllü Sihirbazın Çırağı anketi sonuçlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 7.12.2010 - 15:57
Kazananlar belli oldu. Şanslı okuyucular kim?
Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız ödüllü Sihirbazın Çırağı anketi sona erdi. Yaptığımız çekiliş sonucunda Sihirbazın Çırağı filminin DVD'sini almaya hak kazanan üç arkadaşımız belli oldu.

Ödüllü Sihirbazın Çırağı anketi sonuçlandı

Kazananlar:

Asıl:

Ceyhun Mahmutoğlu
Ayşegül Öngelen
Selim Özgenç

Yedek:

Recep Miraç Bilit
Harun Ateş
Hakan Çaloğlu

Kazanan "asıl" arkadaşlarımıza mail yoluyla ulaşacağız. Eğer bu mümkün olmazsa (cevap alamazsak vb.), filmi alma hakkı bu kez yedek başlığı altında yer alan arkadaşlarımıza geçmiş olacak.

Sonraki anketlerde görüşmek üzere, Merlin'den ayrılmayın!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ödüllü Sihirbazın Çırağı anketi sonuçlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×