Okami HD'nin çıkış tarihi açıklandı

Okami HD'nin çıkış tarihi açıklandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 13.09.2017 - 13:13
Klasik PS2 oyunu olan Okami'yi PC'de denemek ister misiniz?

Playstation 2 döneminin az bilinen oyunlarından biridir Okami. Capcom'un özenle üzerinde çalıştığı yapım, oyuncular tarafından zamanında bir hayli sevilmiş ve Playstation 2'de kesinlikle oynanması gereken yapımlardan biri olarak seçmiştir. En son Nintendo DS için çıkan Okamiden ile yine de seriye devam ettiklerini belirten Capcom, 2010 senesinden sonra seriyi unutmuş gibi davranıyordu. Ta ki şu ana kadar.

Daha öncesinde Capcom'un Okami adına birkaç yönde ilerlediğini bahsetmiştik. Yeni versiyon olacak olan Okami HD, Playstation 4 ve Xbox One için duyurulmuştu. PC platformuna gelip gelmeyeceği merak konusu olarak sayılırken, Capcom'dan açıklanan bilgiler, Okami HD'nin PC'de de bulunduğunu gösteriyor. Çıkış tarihi olarak 12 Aralık'ı olarak belirten Capcom, Okami HD için özel bir fragman yayınladı.


Oyunculara 4K seçeneği sunacak olan Okami HD, aynı zamanda PS2 versiyonundaki gibi 4:3 görüntü seçeneği sunacak. Capcom'un kendine ait özelliği olan yüklenme sıralarındaki aktif oyunlar, Okami HD'de de bulunacak. İlk oyunun hikayesini bize tekrar yaşatacak olan Okami HD, 12 Aralık 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak. Şimdilik Nintendo Switch portu hakkında bir bilgi bulunmuyor ne yazık ki.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 12:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2017 13:18
asuras wrath ve nevedead protlarını da bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×