Oldmoustache ekibinin yeni oyununun kapak tasarımı BELL'li oldu

Oldmoustache ekibinin yeni oyununun kapak tasarımı BELL'li oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.03.2018 - 15:59
The Bell'in kapak tasarımı yayınlandı

Son dönemin en popüler Türk oyun şirketlerinden biri olan Oldmoustache Gameworks ekibinin yeni oyunu The Bell'den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ekran görüntüleriyle karşımıza çıkan oyunun kapak görseli geçtiğimiz dakikalarda belli oldu.

Türk oyunu The Bell'in kapak görseli yayınlandı

No.70: Eye of Basir ile birlikte adından söz ettiren ve hemen ardından yeni oyunları The Bell için düğmeye basan ekip, oyunun kapak tasarımını da yayınlandı. Yapım ekibinden Volkan Demir'in yayınlamış olduğu bu kapağa baktığımızda ise oyuna adını da veren "Çan" ile birlikte 4 tane karakter silüeti de gözüküyor. Bu karakterler dışında dikkatli bakınca arka planda bir çift göz daha görüyoruz.

No.70 ekibinden The Bell geliyor

Bu yeni projenin türü ise şimdilik belli değil. Oldmoustache Gameworks ekibi yaptıkları yorumlarda oyunun tamamen korku unsuru üzerine odaklanmayacağına dair ipuçları da veriyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi biz de Merlin'in Kazanı olarak kendilerine bu yeni projede de başarılar diliyoruz. Oyunun yayınlanan bu yeni kapak görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oldmoustache ekibinin yeni oyununun kapak tasarımı BELL'li oldu

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 09:32
çok iyi şeyler beklediğim bir ekip
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×