Oldukça eğlenceli yarış oyunu Trailblazers ne zaman çıkıyor?

Oldukça eğlenceli yarış oyunu Trailblazers ne zaman çıkıyor?

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 1.05.2018 - 21:36
Bu ay bitmeden oyun piyasaya çıkacak

Devrim yaratan co-op arcade yarış oyunu olan Trailblazers, 8 Mayıs'ta ve  PlayStation 4 ve Windows bilgisayara 9 Mayıs tarihinde de Xbox One'a  gelecek. Göz kamaştıran görsel kalitesi ile heyecan verici araba seviyeleri ve yüksek hızlı aksiyonun yüksek seviyede olduğu Trailblazers geçtiğimiz şubat ayında duyurulmuştu. 

Co-op da oynanabilecek yarış oyunu Mayıs ayında piyasada olacak

Üç yarışmacıya kadar takımlar halinde yarışan oyuncular, rakiplerini yenmek için inanılmaz bir mücadeleye girişecekler. Bu oyunda tek amacınız bitiş çizgisine varmak değil, bu sefer yolları boyayabiliyor, bu boyalarla bir takip çizgisi oluşturarak onu takip eden takım arkadaşlarınızın hızını arttırabiliyorsunuz aynı zamanda da  arkadaşınızın yarıştığı rakibi sabote edebiliyorsunuz. Hatta sabote etmek için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Takım oyunu olduğunu iliklerinize kadar yaşayacak gibisiniz oyunda. Ayrıca sürüşü 'havalı' olanlar için minik bir ödüllendirme sistemi de olacak oyunda. 

Çevrim içi modda, takımlar halinde oynayabildiğiniz gibi oyunda aynı zamanda hikaye modu da bulunacak. Bir araba yarışından beklediğiniz her şey ve daha fazlasını verecek gibi duruyor Trailblazers


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 10:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×