Ölen arkadaşıyla Forza Horizon 3'te yarıştı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 3.10.2016 - 11:58
İçimizi burktun be yarışçı :')
İlk olarak 2013 yılında Fora Motorsport 5 ile tanıtılan Driveatar sistemi sayesinde siz yarışırken sistem yarış tarzınızı, manevralarınızı ve bu gibi özelliklerinizi kaydedip yapay zekaya çeviriyor ve siz oyunda değilken bile çevrimiçi oynayan arkadaşlarınıza sizin aracınızı gösteriyor. Yaptıkları yarışlarda yapay zeka ile yarışıyor olsalar bile sizin tarafınızdan yaratılmış yapay zeka ile yarışıyor. Yani bir bakıma sizinle yarışıyor.

İşte geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısı olan redditsgamers da bu konuda başından geçen üzücü bir olayı anlattı. Her ne kadar üzücü olsa da aslında yüzümüzde ufak bir tebessüm yaratmayı da başardı. Direkt olarak kendi anlatımını çevirerek yazıyorum:

"Arabamı sahil yolunda sürerken uzun zamandır görmediğim bir XBL adıyla karşılaştım. Bu benim arkadaşım Drew'du. Ne yazık ki Drew neredeyse bir sene önce hayatını kaybetti. Sadece 19 yaşındaydı. Her neyse, driveatar'ını gördüm, hemen arkasına yanaştım ve onu bir yarışa davet ettim. O kadar sürrealdi ki sanki onunla tekrar xbox'ta oyun oynuyormuş gibi hissettim. Acı-tatlı bir deneyimdi ancak bu oyunu sevmek adına bir başka sebepti. Bana onunla bu anı yaşattığınız için teşekkür ederim."

Forza Horizon 3'te gerçekleşen olay Driveatar'ın aslında ne kadar güzel bir sistem olduğunu gösteriyor. Sizin var mı böyle tecrübeleriniz? Varsa paylaşın, biz de şahit olalım.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2016 21:47
Hüzünlendim. Toprağı bol olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2016 10:25
Olmuuud oyle mı vahhh canım ıcımdekı sevgı kelebeklerı gıprastı mesur olur yakında gavur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2016 04:16
Harika reklam yapılmasa haberimiz olmayacaktı saçma sapan yorum yapmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2016 23:23
Olay baba ile geçiyordu ve çok öncelerdendi. Demek ki bu yalan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2016 22:09
Bu iğrenç diyen arkadaşların ortak noktasını söyliyim size ps4 konsolları var yada paraları olsa alacakları konsol ps4.Tuttu mu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ölen arkadaşıyla Forza Horizon 3'te yarıştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×