OLG Rehberi: C&C ve RA2

İzzet Berkay Karamanderesi
İzzet Berkay Karamanderesi 3.06.2010 - 12:31
Command & Conquer ve RA serisini online oynamak ister misiniz?

C&C Command and Conquerer Operation Tiberiun Sun C&C Tiberiun Sun oynamak için:
1 - Westwood'un kendi sayfasından veya herhangi bir siteden 2.03 patch'ini çekin.
2 - 2.03 patch'ini kurduktan sonra Multiplayer seçeneğinden internet games'i seçin. Buradan ülke server'ı seçin UK veya US ideal. Hızlı bağlanan serverlardır. İlk defa giriyorsanız veya account'unuz yoksa kendinize yeni bir account alın. Bunları bitirdikten sonra klasik chat room join ve create olayı. Multiplay tecrübesi olan herkes yapabilir yani. Türk ve yabancı oyuncular tabiki bu server'da da var! (v4.2 fsgs connector)

Red Alert 2 oynamak için:
1- Son versyonun patchini çekin.
2- Multiplapyer'dan oynayın veya FSGS'nin kendi sayfasından son bağlantı programını çekin ve onunla FSGS'den oynayın. (v4.2 fsgs connector)

FSGS bağlantı programı hakkında bilgi (v4.2):
Bu program Diablo, Diablo II, Starcraft, Brood war, Warcraft II battle.net edition, C&C Tiberiun Sun, Dune 2000, NOX, Red Alert 2 oyunlarını destekleyen bir bağlantı programıdır. Harddiskte herhangi bir yere yüklemeniz yeterlidir. Program yüklü oyunları eğer düzgün install yolu ile yüklenmişlerse otomatik tarar ve buttonlarını aktif hale geçirir. Ayrıca FSGS, BATTLE.NET, ve bazı birkaç yabancı server'a bağlanabilme imkanıda verir. Ben kendi editlediğim versyona sanane'yi medic'i ve anet'ide eklemiştim. Bunun için custom menüsüne girip buraya serverların IP’leri ve tanımlamak için kısa adlarını yazmanız yeterli.

Desteklediği serverlar:
FSGS German Server 
PGL Germany Server 
Russian Demon.net Server 
Korean FSGS Server 
Battle.net Offical Server' larını destekler.

NOT: Bu programı www.fsgs.net (Free Standart Game Server) adresinden veya FSGS’nin hosting hizmeti verdiği çeşitli on-line oyun clanlarının veya diğer oyun sitelerinin download sayfalarından da çekebilirsiniz. Ancak bazı söylentilere göre FSGS blizzard’ın open battle.net lere olan desteğini çekmesi üzerine protesto amaçlı bir süre kapanmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 08:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
OLG Rehberi: C&C ve RA2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×