Ölüm Meleği Ryuk ile tanışın!

Ölüm Meleği Ryuk ile tanışın!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.07.2017 - 10:53
Death Note filmi için beklentinizi yükseltecek yeni bir video daha yayınlandı
Yayınlandığı dönemden sonra kısa bir sürede en popüler animelerden biri haline gelen Death Note'un Live Action uyarlamaları ile daha önce karşılaşmıştık. Buna rağmen yeni filmin Netflix tarafından ele alınması ve bütçesinin çok daha yüksek olması bizi heyecanlandırmaya başlamıştı. Nitekim filmin ilk videosu ile birlikte beklentimizin de yavaş yavaş yükseldiğini dile getirmiştik. Comic Con fuarının başlamasıyla birlikte ise filme dair yeni bir video daha yayınlandı.

Death Note için gelen bu video bir fragman değil. Onun yerine filmin belki de en önemli sahnelerinden birisi, en güzel yerinde bitirilerek takipçileri ile paylaşılmış. Evet, başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bu videoda Light ve Ölüm Meleği Ryuk'un tanışmasına tanıklık ediyoruz. Üstelik defterin kullanımına dair önemli bir sahne içeren bu tanışma faslında William Dafoe'nin bu role ne kadar yakıştığı da gözüküyor.

Adam Wingard'ın yönetmenliğini yapacağı filmde Nat Wolff'u Yagami Light, Margaret Qualley'i ise Misa Amane rolünde izleyeceğiz. Ünlü aktör Willem Defoe ise Ryuk karakterine sesiyle hayat verecek. Death Note filmi 25 Ağustos 2017'de Netflix üzerinden yayınlanacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 19:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2017 16:53
Beni tekrar animeye başlattığınız için teşekkür ederim. <3
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 23:16
Bu acaba tek film mi olacak, biliyor musunuz?

25 küsür bölümlük diziyi tek bölüme sığdırıp bir de Misa Amane gibi karakterleri bile eklemek.. Nasıl olacak la bu iş?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 23:12
Netflix diyince güvenmiştim ama.. çok klişe duruyor ya "dur, hayal görüyorsun, bu gerçek değil" felan.. hele o gereksiz kalem numarası, tempoyu düşürüyor, yazarlar komik olduğunu düşünüp eklemişler galiba..

Yoksa animesini izlediğimiz için mi böyle berbat görünüyor? Belki izlemeyenler beğenmiştir?
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 22.07.2017 12:41
ırkçılık olarak algılanmasın ama bazı şeyler orjil kalmalı.bir hikaye ,karakter vs. neyse orjinali nasılsa öyle aktarılmalı.beyazsa beyaz,siyahsa siyah yada asya lı ise asya lı.
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 23:10
Şimdi bu uyarlama güzel görünmediği için böyle konuşuyorsunuz. Ama The Departed, Scent of aWoman, True Lies, Twelve Monkeys filmlerinin orjinalleri amerikan değil örneğin.

Güzel olduğu sürece yapılabilir, kültür, toplum, ülke vs değişebilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 06:01
Hoşuma gitti Light ı zaten köküne kadar bilen biliyor (manga olsun anime olsun hadi live action ıda diyelim) bu güne kadar ki her death note yapımında light aynıydı kişilik vb bakımından şu anda yepyeni bir light portresi gördüm ben alışılmışın dışında olması hoşuma gitti
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×