One Piece: Burning Blood'a 7 karakter ekleniyor

İsmet Ergül
İsmet Ergül 10.02.2016 - 13:56
Korsanlar Kralı olmaya hazır mısınız?
Dünyaca ünlü anime ve manga serisi One Piece'in diğer Grand Battle! serilerinden farklı olarak bu sefer dövüş oyunu olarak karşımıza çıkacak yeni üyesi Burning Blood'a eklenen 7 yeni karakter açıklandı. Gelin, açıklanan karakterlere beraber bir bakalım.

One Piece: Burning Blood'a 7 karakter ekleniyor

    Akainu
    Kizaru
    Aokiji
    Bartholomew Kuma
    Mihawk
    Moria
    Sengoku

One Piece: Burning Blood'a 7 karakter ekleniyor
Spike Chunsoft'un yapımcılığını üstlendiği One Piece oyunları genelde hızlı oynanışlarıyla gündeme gelmişlerdir. Karakterlerin fiziksel güçleri değil de, Devil's Fruit güçleri ile ön plana çıkmasını sağlamıştır hep. Burning Blood'un da bu bağlamda pek farklı olacağını düşünmüyoruz, zaten fragmanda da çoğu yeteneğin meyveye bağlı olarak kullanıldığı aşikar.

One Piece: Burning Blood'a 7 karakter ekleniyor
One Piece: Burning Blood Japonya için 21 Nisan'da PlayStation 4 ve PS Vita'ya çıkacak. Amerika ve Avrupa çıkış tarihleri tam kesinleşmemiş olsa da 2016 yılı içerisinde çıkacağı bekleniyor. Ayrıca Japon versiyonundan farklı olarak Avrupa ve Amerika versiyonlarına ek olarak bir de Xbox One versiyonu olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
One Piece: Burning Blood'a 7 karakter ekleniyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×