One Piece temalı VR oyunundan oynanış fragmanı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 29.11.2017 - 14:07
Açık denizlere geri dönüyoruz.

One Piece serisinin dünya üzerinde milyonlarca takipçisi bulunuyor. En ünlü manga ve anime serilerinden olan One Piece, Luffy ve Hasır Şapka Korsanları'nın uçsuz bucaksız maceralarını konu alıp güzel biçimde izleyicilere sunuyor. Haftalık Shonen Jump dergisinde ortaya çıkan bilgiye göre One Piece'in bu sefer sanal gerçeklik platformuna geleceğini öğrenmiştik. 20. yılını dolduran serinin şerefine çıkacak olan oyunun, seriyi takip eden oyuncular için benzersiz bir deneyim olacağı söyleniyor. One Piece: Grand Cruise adını alan yapım, Hasır Şapka Korsanları'nın ikonik gemisi Thousand Sunny'nin keşfi üzerine kurulu. Oyunu oynarken Sanji'yi yemek pişirirken mutfağında, Nami'yi harita odasında, Chopper'ı ilk yardım odasında veya Roronoa Zoro'yu güverte üstünde nöbet tutarken görebilirsiniz.

One Piece için duyurulan VR oyunundan yeni görüntüler geldi

Seçimler üzerine kurulu olan oyunda gemi savaşları ve düşmanlar ile karşılaşabileceğiz. Oyunun ne zaman çıkacağı ise belli şimdilik belli değil. Sadece PlayStation VR platformuna çıkacak olan oyun ile ilgili detaylar, 2018'in ilk aylarında verilecek. One Piece serisini uzun süredir takip ediyorsanız, sanal gerçeklik kaskı ile One Piece evreninin açık denizlerinde gezme fikri sizi mutlaka heyecanlandıracaktır. Oyunun PlayStation VR haricinde diğer sanal gerçeklik platformlarına gelip gelmeyeceği ise şimdilik belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 12:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
One Piece temalı VR oyunundan oynanış fragmanı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×