One Piece'in Live Action TV serisi geliyor!

One Piece'in Live Action TV serisi geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.07.2017 - 11:52
En popüler serilerden biri olan One Piece, Live Action versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
Eiichiro Oda'nın ilk olarak ilk olarak 1997 yılında yayınlanmaya başlayan serisi One Piece, anime serisinin de yayınlanması ile birlikte en popüler serilerden biri haline geldi. Her ne kadar son yıllarda animesinden haz etmesem de mangası dolu dizgin bir şekilde devam eden One piece, benim de en keyif aldığım serilerden birisi. Bu nedenla ortaya çıkan habere tam olarak nasıl tepki vereceğimi kestiremedim. Çünkü gelen haberlere bakılırsa One Piece'in Live Action TV serisi geliyor.

Manganın yayınlandığı Shonen Jump dergisinin genel yayın yönetmeni olan Hiroyuki Nakano yapmış olduğu açıklamada Live Action serisinin geleceğini duyurdu. Konu ile ilgili fazla açıklama yapmayan nakano, bu Live Action serisinin Japonya'da değil başka bir ülkede yapılacağını söylemekle yetinmiş. Tabi ki bu açıklamadan sonra aklımıza direk olarak Hollywood geliyor.

One Piece'in Live Action TV serisi geliyor!
Konuyla ilişkin açıklama yapan oda ise, seriyi 20 yıldır takip eden okuyuculara ihanet etmek istemediklerini ve bu şekilde olaya yaklaştıklarını dile getirmiş. TV serisinin arkasında prison break dizisine de imza atan Tomorrow Studios'un olacağı da gelen bilgiler arasında.

Açıkçası One Piece çok sağlam bir hikayeye sahip. Buna rağmen oldukça uzun bir maraton olduğunu da kabul etmek gerekiyor. Bu nedenle TV adaptasyonunun nasıl olacağını kestirmekte de güçlük çekiyorum. Kaldı ki seri zaten oldukça fantastik karakterler üzerine kurulmuş durumda. Tabi tüm bunları konuşmak için çok erken. Bekleyelim bakalım..
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 22.07.2017 12:43
çocuktum bu seri vardı.ülkemizde tv lerde bi ara oynamıştı.(oradan kaldı aklımda)halen daha var.bravo.acaba başından beri takip eden(orjinal çıkışından itibaren)var mı?
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2018 15:21
Sana şu kadarını söyleyeyim günümüzde çok kötü olan animenin eskiden taş gibi çizimleri ve ruhu vardı şu an izlemesende olur meraklı değilsen
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 21:38
33 yaşındayım arkadaşım ilk gününden beri takip ederim. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 02:41
Bana düzgün yapılmış 1 tane live action gösterin, bu projeye inanmaya başlayayım. Avatar (Anng)da bile batırmışlardı
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 12:36
ben serinin takipçisiyim gerçekten bugüne kadar yapılmış en iyi manga diyebilirim ama çizimi en kötü anime..
ysfknn
ysfknn 21.07.2017 21:15
manga iyi de animenin çizimleri gerçekten leş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 13:55
Süper :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×