One Piece'in ünlü karakterleri dövüş oyunu Jump Force'a eklenecek

Furkan Güler
Furkan Güler 18.08.2018 - 01:47
Kadro genişliyor.

Son E3 fuarında gösterilen ve manga / anime hayranlarını heyecanlandıran Jump Force'a iki yeni karakter daha duyuruldu. One Piece serisinde Hasır Şapka Korsanları'nın aşçısı ve usta dövüşçü Vinsmoke Sanji'nin yanında Luffy'nin düşmanı Marhsall D. Teach olarak bilinen Kara Sakal isimli karakterler oyunda oynanabilir olacak. Daha öncesinde One Piece'ten yan karakter olarak Zoro'yu ekleyeceklerini belirten yapımcılar, One Piece hayranlarının ilgisini çekmek istiyor.

Sanji ve Kara Sakal, Jump Force'a eklenecek

Son çıkan One Piece Burning Blood oyununa benzeyen dövüş yapısı sayesinde kendi içerisinde özel kombolar barındıran yapım, ünlü anime serilerinin karakterlerini çarpıştıracak. Bleach, Dragon Ball, Naruto ve Death Note serilerinden karakterleri oyuna ekleyen geliştiricilerin nasıl bir yapımla karşımıza çıkacaklarını merak ediyoruz.

Ayrıca seride gördüğümüz karakterlerin özel güçlerinin çoğu, oyunda kullanılabilir olacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak olan yapım, maalesef Nintendo Switch'i es geçiyor. Diğer anime oyunlarına göre daha realistik bir grafik yapısında olan oyun, bakalım satış anlamında başarılı olacak mı? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 21:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
One Piece'in ünlü karakterleri dövüş oyunu Jump Force'a eklenecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×