Onimusha ve Dino Crisis'ten sesler

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 19.10.2010 - 10:41
Capcom, iki oyunu canlandıracak ancak bir şartla.

Capcom'un stratejik planlama ve iş geliştirmeden sorumlu ismi Christian Svensson, Onimusha ve Dino Crisis'le ilgili konuştu.

Onimusha hakkında konuşan Svensson, oyunun devamıyla ilgili kendi aralarında konuştuklarını ancak sağlam bir fikir çıkana kadar bunun gerçekleşmeyeceğini söyledi. İlk iki oyunun başarılı olduğunu ancak üçüncü oyun ve Dawn of Dreams'den aynı başarıyı elde edemediklerini söyleyen Svensson, Japon kültürüyle derin bağları olan oyunu başka ülkelerde satmanın da zor olduğunu belirtti.

Dino Crisis'le ilgili görüşlerini de dile getiren Svensson, firmanın oyunu canlandırmak gibi bir planı olmadığını ancak bazı konuşmaların geçtiğini söyledi.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Onimusha ve Dino Crisis'ten sesler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×