Online Company of Heroes için ilk adımlar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.07.2010 - 09:20
Relic, oyuncuları deneme sürecine davet ediyor
Relic tarafından geliştirilen ve RTS oyunları arasında bomba etkisi yaratarak son dönemlerin en iyi oyun serilerinden biri olan Company of Heroes, daha önce de bildirildiği üzere bu kez bir online oyun, yani MMORTS olarak geliyor.

Online Company of Heroes için ilk adımlar
Geliştirici Relic, oyunun kapalı beta sürecini başlatıyor. Bunun için de oyunculara ihtiyacı var. Beta keyleri ilk etapta sınırlı sayıda dağıtılacak, bir süre sonra da daha fazla anahtar verilecek. İlk etap için seçimler muhtemelen beta forumlarından yapılacak. Oyunun resmi adresine ulaşmak için buraya tıklayın.

Company of Heroes MMORTS, çıktığında ücretsiz olarak oynanabilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Online Company of Heroes için ilk adımlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×