Operasyonun adı Matriarchy

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Operasyonun adı Matriarchy
Oyunları sevme sebeplerimizin başında gelir gerçek hayatta olmayacak işlerin olması. Fakat bazı yapımcıların hayal gücü o denli geniş oluyor ki adeta bu amacı yüzümüze çarpmak istercesine sağlam senaryolar yazıyorlar. Operation: Matriarchy'de bu oyunlardan biri. Konusunu kısaca anlatınca neden diğerlerinden farklı olduğunu siz de anlayacaksınız. Velian adlı bir gezegen'e bir virüs bulaşır ve bu bütün kadınları değişik yaratıklar haline getirir ve onları birleşip daha güçlü bir hal almasını sağlar. Buna bir son vermek için gezegendeki erkekler bir yol bulmaya çalışırlar fakat yaptıkları planlar ters gider ve gezegendeki durum çok daha kötü bir hal alır. Bunu üzerine gezegenler arası güvenlik birimi her büyük birimin yapacağı gibi diğer gezegenlerdeki kaos'u önlemek için gezegende hiçbir canlı bırakmamaya karar verir ve bunun için bölgeye bir askeri birlik yollar. Biz de oyunun tam bu noktasında yer alıyoruz bu gezegeni temizlemek için gelen bir asker olarak oyunu oynuyoruz. Görüldüğü üzere oyunun oldukça ilginç bir hikayesi var. Umarız çok fazla gecikmez gelen ekran görüntüleri çok fazla gecikmeyecekmiş gibi gösteriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 22:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Operasyonun adı Matriarchy

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×