Operation Blood Orchid'in detaylı videosu yayınlandı

Operation Blood Orchid'in detaylı videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 27.08.2017 - 18:56
Yeni gelen Operator'lara yakından bakıyoruz
Taktiksel FPS öğesini başarılı bir şekilde oyunculara deneyim ettiren Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in ikinci sezon Operator kadrosu genişlemeye devam ediyor. Operation Health ile birlikte oyuna yeni Operator eklemeyi durduran Ubisoft, oyunda yer alan hataların büyük bir bölümünü gidermişti. Şimdi ise oyun, yeni sezonda Operation Blood Orchid güncellemesi ile birlikte 3 yeni Operator'a ve 1 yeni haritaya kavuşuyor. Theme Park adını alan yeni harita, terk edilmiş bir lunaparkı andırmakta. Oldukça sade bir şekilde tasarlanan bu harita oyune eklendikten sonra bazı haritaların da dereceli maçlardan çıkarılacağını belirtelim. Yaklaşık 1 saat 25 dakika civarında olan videoda Ying, Lesion ve Ela isimli Operator'lara yakından bakıyoruz.


Oyunun çıktığı dönemde Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i 2 sene boyunca güncelleyeceğini belirtmişti. Verilen sözün son senesine girmemizle beraber oyuncular Rainbow Six Siege'ın daha çok uzun yıllar boyunca desteklenmesini istiyor. Bakalım Ubisoft oyuncuları dinleyip başarılı oyuna güncelleme getirmeye devam edecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 19:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 13:43
Year 3'ün garantisini vermişlerdi zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 28.08.2017 08:42
Umarım desteklenmeye devam eder en azından bir sene daha
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×