Operation Flashpoint: Dragon Rising son buldu

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Operation Flashpoint: Dragon Rising son buldu
Operation Flashpoint: Dragon Rising son buldu

Ülkemizde hatırı sayılı multiplayer oyuncusu olan “Operation Flashpoint: Dragon Rising” cephesinden, artık yeni eklenti paketi çıkarılmayacağı açıklaması geldi. Şu ana kadar iki eklenti çıkarılan oyunun halkla ilişkiler sorumlusu Ian Webster “En son PS 3 için “Overwatch” eklentisini yayımladık. Bu eklenti sonrası forumlarda az da olsa kızgın ifadelerin sıraya dizilmiş olduğunu gördük. Artık bilmenizi isteriz ki bu eklenti ile birlikte “Operation Flashpoint’in” “Dragon Rising” kısmı bitmiştir. Dragon Rising ve iki eklentisinde size istediğinizi veremediysek özür dileriz’ dedi.

Ian Webster bu sözlerinin ardından bizleri mutlu edecek açıklamalarda yaptı. Buna göre “Operation Flashpoint” ekibinin modern-savaş taktileri üzerine kafa yorduğunu ve geleceğin planlamasını düzgün bir şekilde hayata geçirmek için çabaladıklarını sözlerine ekledi.
Bu açıklamalar ışığında “Dragon Rising” son bulsa da yeni bir “Operation Flashpoint” oyununu beklemek pek de hayalperestlik olmayacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Operation Flashpoint: Dragon Rising son buldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×