Oppo Find X2 Video İnceleme

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.04.2020 - 16:40
Oppo'nun geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Oppo Find X2 modeli elimize ulaştı. Bir süredir kurcaladığımız telefonun incelemesi ile karşınızdayız.

Son dönemin yükselen markalarından biri olan ve Türkiye pazarına da iddialı bir şekilde giren Oppo'nun geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Oppo Find X2 modeli elimize ulaştı. Biz de bir süredir kurcaladığımız telefonun incelemesi ile karşınızdayız.

Oppo Find X2 Video İnceleme

OPPO'nun Find X2 modelinde üçlü kamera kombinasyonu yer alıyor. 48MP geniş açılı lens + 12MP ultra geniş açılı lens + 13MP telefoto lens ile donatılan Find X2, 5x hibrit zoom özelliğine sahip. Üçlü kamera sistemi Sony'nin en yeni IMX708 sensörüyle birlikte geliyor. Çift doğal ISO teknolojisi ve f / 1,7 geniş diyafram ile birleştirilmiş güçlü kamera sensörü, düşük ışıkta bile net fotoğraflar sunuyor. Ultra Gece Modu bütün odak uzaklıklarında zoom imkanı sağlarken, telefoto gece çekimi de kolaylıkla yapılabiliyor. Maksimum 30x pürüzsüz zoom özelliği aynı zamanda video çekimde de kullanılabiliyor.

Oppo Find X2 Video İnceleme

Find X2 modeli, Ultra Sabit Video özelliğini sunuyor. Find X2 modeli, 4K 60fps video çekimini desteklemekle birlikte aynı zamanda Canlı HDR video kaydını da destekliyor. Bu teknolojiler, 10 bit video kaydını, piksel düzeyinde gerçek zamanlı derecelendirme pozlamasını ve video renk kalibrasyonunu entegre ederek, arkadan aydınlatmalı sahnelerde vurguları daha net hale getirebiliyor ve video efektine doku katabiliyor.

Sektördeki Qualcomm® Snapdragon 865 Mobil Platform ile donatılmış ilk cep telefonlarından biri olan Find X2, kusursuz bir kullanıcı deneyimini garanti ediyor. Akıllı telefon, uzun süreli kullanımlardan sonra sıralı yazma hızını ve rastgele yazma hızını büyük ölçüde geliştiren yeni nesil UFS 3.0 + TW + HPB özelliğini destekliyor.

4200mAh pil bulunan Find X2, cep telefonu endüstrisindeki en hızlı ve en güvenli şarj teknolojisi olan endüstri lideri 65W SuperVOOC 2.0 hızlı şarj ile donatıldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oppo Find X2 Video İnceleme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×