OPPO Kadıköy ve Şişli'de Teknik Servis noktası açtı

Basın Bülteni 16.02.2022 - 11:33
OPPO, Türkiye pazarında yatırımın bir adımı olarak Kadıköy ve Şişli'de kendisine ait 2 yeni teknik servis noktası açtı.

OPPO, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Trabzon'da iş ortaklarının kurduğu 14 yetkili servis noktasıyla müşterilerine hizmet verirken, Türkiye'deki yatırımlarının bir adımı olarak bugün Kadıköy ve Şişli'de kendisine ait servis noktalarının açılışını gerçekleştirdi. Her iki teknik servis, akıllı telefon ve IoT ürünlerinin yazılım ve mekanik seviyede yapılacak olan işçilikler ile onarımı, onarımın mümkün olmadığı durumlarda ürün garanti dahilinde ise değişim işlemleri üzerine faaliyet gösteriyor.

OPPO Kadıköy ve Şişli'de Teknik Servis noktası açtı

 

OPPO Kadıköy ve Şişli'de Teknik Servis noktası açtı

Her iki servis noktası elden teslimat ile hizmet verirken, Kadıköy'deki servis noktası teslimatları kargo yoluyla da alabiliyor. Elden teslimat olan onarımlarda 1 saat içerisinde işlem yapılacak şekilde yapılandırılan servis noktalarında maksimum teslimat süresi ise 3 gün olarak sınırlandırıldı. Böylelikle müşterilerin onarım işlemlerinde çok fazla vakit kaybetmeden sonuç alınabiliyor.

Kadıköy Teknik Servis noktasında, onarım hizmetlerinin yanı sıra, OPPO model cep telefonu ve aksesuarların satışı da gerçekleştirilerek müşterilerin bu tür satın alma ihtiyaçlarına servis noktası üzerinden yanıt verilebiliyor.

2022 yılının ilk yarısı içerisinde aktive edilecek randevulu servis hizmeti sayesinde, müşteriler OPPO web sitesi üzerinden randevu alarak Kadıköy ya da Şişli servislerinde hiç sıra beklemeden hizmet alabilecekler.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2024 14:50
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2022 13:15
Kadıköy ve Şişli, güzel ülkemizin hangi bölgesindeki iki "il"dir acaba? Oppo gangnama style!
Kalan Karakter: 300 Gönder
OPPO Kadıköy ve Şişli'de Teknik Servis noktası açtı
İlginizi Çekebilir