Origin UO: Age of Shadows’u duyurdu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Origin UO : Age of Shadows’u duyurdu
Origin Systems Ultima Online oyununu geliştirdiğini duyurdu. Bu anlamda Age of Shadows-Ultima Online oyunu icin yeni bir eklenti paketi olacak Bu paketle birlikte oyuncular keşif ve yerleşme amaçlı yeni iki krallıkla tanışacaklar.Ayrıca ev yapım araçları en son versiyondakileri de içerecek

Oyundaki her ev sahibi kimse ev yapım araçlarına erişebilecek. Bu sayede oyunda evi olanlar onu değiştirmeden ve bozmadan yeni bir ev yapabilecekler. Oyuncular iki yeni meslekle oynayabilecekler. Bunlar Paladin ve Necromancer: Paladin yeni güçleriyle donanmış bir savaşçı. Necromancer ise karanlık güçerin efendisi olarak karşımızda. Tüm bunların yanında oyun yeni geliştirilmiş büyüler ve itemler, savaş esnasında yeni dovüş taktikleri ve silahlarla  bir bütün haline getirilmeye çalışılmış.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 06:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Origin UO: Age of Shadows’u duyurdu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×