Orta Dünyanın kaderini belirleyin

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Orta Dünyanın kaderini belirleyin
EA games'in merakla beklenen oyunu LOTR: The Battle Middle Earth 6 Aralıkta biz oyuncularla buluşacak. Yapımda LOTR filmlerinden sahnelerle beraber etkileşimli mekanlarda birbirinden büyük orduları yöneteceğiz. Oyunda iyi veya kötü tarafla beraber Rohan süvarilerinden Sauron'a kadar seçilebilecek 4 grup var. Savaşlar çok detaylı modellenmiş 3 boyutlu haritalar üzerinde yapılacak. Oynanabilirliğin yüksek tutulduğu oyunda askerler korku veya cesaret gibi duygular hissedip yeri geldiğinde kaçıp yeri geldiğinde ise düşmana kök söktürebilecekler. Lord Of The Rings hayranlarını sevindirecek bir diğer konu ise sistem gereksinimleri: 1.3 Ghz veya üstü işlemci, 256 mb ram ve 32 MB Direct X 9b destekli ekran kartı The Battle For Middle Earth için gereken minimum sistem.

Daha fazla bilgi için http://www.eagames.com/official/lordoftherings/thebattleformiddleearth/us/

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2022 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Orta Dünyanın kaderini belirleyin

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×