Orta Dünya'yı yamalıyoruz

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Orta Dünya'yı yamalıyoruz
EA firması, The Lord of The Rings: The Battle For Middle-Earth için hazırlanan ilk patch'i yayınladı. 1.01 versiyonlu patch ile birlikte multiplayer olarak Northern Ithilien, Black Gate ve Eaves of Fangorn haritaları ekleniyor. Çeşitli birimlerin balanslarının düzeltildiği oyunda ayrıca network problemleri de elden geçirilmiş. Diğer bir yenilik ise, Communicator sisteminin değişimi. Patch'i indirmek için tıklayın

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Orta Dünya'yı yamalıyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×