Ortalama 50 saat süren RPG oyununu 26 dakikada bitirdiler

Ortalama 50 saat süren RPG oyununu 26 dakikada bitirdiler

Furkan Güler
Furkan Güler 16.05.2018 - 14:34
Sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz?

Pillars of Eternity sayesinde eski tarz RPG oyunlarını özleyen oyuncular, oyun içerisinde büyülü bir dünyada onlarca saat kendini kaybedebiliyor. Yakın zamanda ikinci oyununu da piyasaya süren geliştiriciler, oyuncuları tekrar o büyük dünyaya davet ediyor. Fakat yan görevler haricinde sadece ana senaryosunun 50 saat sürdüğü Pillars of Eternity II'yi bir oyuncu sadece 26 dakikada bitirdi. Oyunda kimsenin bilmediği açıklar üzerinden yürüyen oyuncu, 26 dakikada hem ana senaryonun hikayesini öğreniyor, hem de karakterlerinin güçlerini son seviyeye getirebiliyor.

Bir oyuncu, Pillars of Eternity II'yi 26 dakikada bitirdi

Onin isimli bu oyuncu, bulduğu bu açıklar sayesinde özellikle Reddit forumlarında kısa sürede gündem olmayı başardı. Ayrıca Onin, oyunu düzgün bir şekilde oynayarak hızlı şekilde bitirme rekorunu deneyeceğini de belirtti. Fakat biz yine de oyunculara oyunu düzgün bir şekilde bitirmelerini öneriyoruz. Her ne kadar oyun bu şekilde de bitirilebiliyor olsa da, Pillars of Eternity II'de yan hikayelerin de oyunda büyük bir yeri bulunuyor. Son olarak videoda bolca sürpriz bozan (spoiler) olan olduğunu belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 05:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×