Örümcek Adam ÖLDÜ!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.06.2011 - 09:22
Peter Parker aramızdan ayrıldı
Evet yanlış duymadınız, ünlü çizgi roman kahramanı Örümcek adam maalesef geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu.

Spider-Man Ultimate serisinde Peter Parker, baş düşmanı Yeşil Cin ile yaptığı son savaştan maalesef sağ çıkamadı ve hayatını kaybetti. Çizgi roman dünyasında büyük bir devrim niteliği taşıyan bu olay yazar Brian Michael Bendis tarafından gerçekleştirildi.

Serinin son hikayesi Death of Spider-Man'da Peter Parker'ın alt egosuna yenik düşen baş düşmanı Yeşil Cin tarafından yenilgiye uğratılması ve ardından Mary Jane'in kollarında ölmesinin resmedildiği sayı, herkes gibi yazara da büyük acı vermiş.

Örümcek Adam ÖLDÜ!
"Yukarı çıktım ve karıma 'Çok utanıyorum. Sanırım ciddi ciddi 45 dakikadır ağlıyorum' dedim. Hayatımda çok ciddi şeyler oldu ancak bunların hiçbirinde ağlamadım, fakat bu olaya ağlıyorum."

Marvel Entertainment Yazı İşleri Müdürü Axel Alonso ise "Örümcek Adamsız, Peter Parker’sız bir dünya görmemiştik, dolayısı ile onun ölümü Ultimate Comics Evreni için çok ciddi bir olay ve bu evrenin bundan sonra ne kadar hızlı değiştiğini göreceğiz" dedi.

Ultimate Spider-Man serisinin 160. sayısında gerçekleşen olay hakkında Marvel'ın kıdemli editörü Mark Paniccia "On yıl önce Brian Bendis ve Mark Millar, Ultimate Evreni ile insanların süper kahramanlara bakış açısını değiştirmişti. Şimdi ise Death of Spider-Man ile ikili bunu yeniden yaptı. Büyük bir hikaye yarattılar ve bu hikaye hayranlarda büyük yankı uyandıracak" dedi.

Ancak söylentiye göre Peter Parker acı bir şekilde aramızdan ayrılmış olsa da Örümcek Adam serisi devam edecek. Bu saatten sonra ne diyebiliriz ki? Rahat uyu Peter Parker, bizim için yaptıklarına ne kadar teşekkür etsek azdır.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 22:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2016 13:18
Gerçekten oldumu
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2022 12:11
Bilmiyorum ama ölmüş olabilir sorunu sevdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2022 12:09
Ben örümcek adamı çok seviyorum Her filmini İzladım ama kardeşim bu örümcek adam öldüm sorusunu sorunca bende çok üzüldüm gerçekten yani PETER PARKER olmadan bu bütün örümcek adamı sevenler hiç yapamaz Peter Parker yoksa :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 19:26
ben Orumcek adam yani PETER PARKER olmadan ne yapicam ya ben onu seviyordum gule gule Orumcek adam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 17:16
hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııır alıyom neden neden neden bunlarıdamı görücez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2017 20:27
aynen örümcek öldü ama ondan bisonrası ve ondan bisonrası son örümcek adamsa spiderman 2029 yılındaki
Kalan Karakter : 300 Gönder
Örümcek Adam ÖLDÜ!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×