Örümcek Tren kabusunuz olmaya geliyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 4.10.2021 - 18:23
Dev bir Örümcek Tren'in bizlere kabus olacağı oyun, 2022 yılı için planlanmış bulunuyor. Oldukça ilgi çekici bir yapım yolda gibi gözüküyor.

2022 yılı içerisinde çıkması planlanan Choo-Choo Charles, oldukça ilginç bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bir örümcek ve trenin birleşiminden ana düşman karakter yaratan oyun, korku türünde bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Küçük sarı trenimizle bir adayı keşfetmemiz gereken oyun, açık dünya ve korkuyu harmanlıyor.

Örümcek Tren, kabusunuz olmaya geliyor

Açık dünya ve korku türündeki yapım, içerisinde barındırdığı örümcek tren ile kabusunuz olmaya geliyor. Adanın etrafında dolaşırken, yerlilerle tanışırken veya treninizi yükseltmek için parçalar bulurken; aç ve etinizi yemek isteyen dev bir örümcek tren canavarı olan Charles'ten kurtulmanız gerekecek. Oyunun içerisinde barındırdığı konsept oldukça tuhaf ve bir yandan da ilgi çekici. Farklı çeşit yapımların bu kadar azalmış olduğu bir dönemde, Choo-Choo Charles beklediği ilgiyi görecek gibi gözüküyor.

Örümcek Tren, kabusunuz olmaya geliyor

Dev örümcek tren Charles'ten kaçarken zamanla; trenimizin hızını, zırhını ve hasarını yükseltmeye çalışacağız. Oyunun dünyasını keşfedecek ve keşfettikçe güçleneceğimiz yapım, bizlere Charles ile karşı karşıya gelme fırsatını da sunmayı vaat ediyor. Oldukça ilgi çekici bir yapım olan Choo-Choo Charles'in yayımlanmış olan resmî duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Örümcek Tren kabusunuz olmaya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×