Outer Worlds'ün yeni videosuna gelen yorumlar olumlu

Outer Worlds'ün yeni videosuna gelen yorumlar olumlu

Furkan Güler
Furkan Güler 2.09.2019 - 11:50
Oyunun detayları arasında kaybolacağız.

Obsidian ekibinin merakla beklenen yeni rol yapma oyunu Outer Worlds için geçtiğimiz günlerde yeni bir video daha yayınlanmıştı. Yayınlanan videoda Halcyon kolonisinin yaşayış biçimine ve tanıtımını görüyoruz. Halcyon kolonisinde bulabileceklerimizi gösteren geliştiriciler, bunun yanında oyunda karakterimizi ne tarzda geliştirebileceğimize dair ipuçları veriyor. Yayınlanan videodan sonra ise oyunu bekleyen oyuncuların heyecanı daha da yükseldi. Videoya ve oyun hakkında olumlu yorumlar yapan RPG fanları, oyunun viral bir şekilde yayılmasına sebep olabilir. Fallout New Vegas, South Park The Stick of Truth ve Pillars of Eternity gibi yapımlar sayesinde oyuncuları saatlerce ekran başına kitleyen geliştiriciler, muhtemelen Outer Worlds'te hiç beklemediğimiz detaylarla oyuncuların karşısına çıkacak. 

Outer Worlds için yeni bir video daha yayınlandı

Oyunun hikaye gidişatı tarafında nasıl bir senaryoya sahip olacağı düşünülürken, Outer Worlds'ün yan görev anlamında zengin olacağı tahmin ediliyor. Fallout serisine benzerliğiyle de dikkatleri üzerine toplayan oyun, 25 Ekim tarihinde piyasada olacak. Yaptığımız seçimlerinde oyuna etki edeceğini söyleyen geliştiriciler, bu sebepten dolayı oyunu incelikle oynamamızı istiyor. Oyunda onlarca saatlik süren konuşma seçeneği bulunduğu açıklanırken, oyunun oynanış dinamiklerinin de fena durmadığını söyleyebiliriz. Umarız Obsidian ekibi beklentileri karşılayabilecek bir rol yapma oyunuyla oyuncuların karşısına çıkabilir. Aksi taktirde kendilerinin hardcore oyunculardan eleştiri toplayacağı kesin.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×