Overkill's Walking Dead oyunundan şahane bir video geldi

Overkill's Walking Dead oyunundan şahane bir video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.04.2018 - 13:31
Oyun için beklentiler yükseliyor

TV serisi hala çok izlenenler arasında yer alsa da eski popülerliğini ve reytinglerini kaybeden Walking Dead'in yeni oyunu uzun süredir yapım aşamasında. Overkill ekibi tarafından birkaç yıldır geliştirilen oyun uzun süren sessizliğini bozmuş ve geçtiğimiz Aralık ayında oldukça iddialı bir video ile karşımıza çıkmıştı. İşte 3 yılı aşkın bir süredir geliştirilen ve Payday oyununu da yapan ekip tarafından geliştirilen yeni Walking Dead oyunu için bir video daha yayınlandı. 

Overkill's The Walking Dead'in yeni videosu yayınlandı

Overkill's The Walking Dead'in bu videosuna baktığımızda maalesef oynanış namına bir şey göremiyoruz. Tıpkı ilk videoda olduğu gibi CGI bir video yayınlayan ekip daha çok oyunun tema ve atmosferi üzerinde durmuşlar. Bu videoda ise oyunda yer alacak dört farklı karakterden biri olan Maya'nın hikayesine odaklanılmış. Hastanede patlak veren zombi istilasını görüyor ve Maya'nın geçmişine dair bu izlerden sonra karakterin oyunda nasıl gözüktüğüne de şahit oluyoruz.

Daha önce yapılan açıklamalarda oyunun Amerika'nın başkenti olan Washington'un düşüşünü konu edineceği belirtilmişti. 505 Games'in sonbahar 2018 çıkış tarihini verdiği oyunu co-op olarak da oynayabileceğiz. Tamamen açık dünya dinamiklerini barındıracak olan yapımda RPG elementlerinin olacağı da belirtilmişti. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 13:15
bana oyunun bu videosu biraz rick in hastanede baslaya seruvenini animsatti cok basarili bir trailer bana oyle geliyorki ubisoft ve tellatale games i sollayacakmis gibi gorunuyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 14:22
Aranan kan bu. Aslında oyun dünyasında, Resident Evil, Capcom dan beklenendi bu. Japonlarda aradığımızı, İsveçlilerde buluyoruz. Önceki videosu da ilgimi çekmişti, bu çok daha güzel olmuş. Umarım arasahne olarak kalmaz, bir şekilde oyuna yansıtmaya çalışırlar. Oyuncuyu direkt olayın içine atmazlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×