Overwatch 2 Overwatch League'da kendine yer bulabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.09.2021 - 04:02
Geliştirilme aşamasındaki Overwatch 2'ye ait bir geliştirme buildinin, Nisan ayında başlayacak yeni Overwatch sezonuna yedirilebileceği iddia ediliyor.

Nisan 2022'de başlayacak olan Overwatch League'in yeni sezonuna,  Overwatch 2'nin erken bir versiyonunda bulunan özelliklerin eklenebileceği iddia ediliyor. Overwatch 2,  Blizzcon 2019'da duyurulduktan sonra sessizliğe bürünmüş, hatta Overwatch 2 iptal edildi iddiasını da kapsayan bir "sızıntı" bile yayınlanmıştı.

Ancak Overwatch 2'nin -yavaş da olsa- geliştirilme sürecinin devam ettiği ve oyunun şu anki versiyonundaki bazı özellikleri deneme şansının beklenenden daha erken gelebileceği iddia ediliyor.

Kritik Overwatch 2 değişiklikleri Overwatch Leauge'e gelebilir

Overwatch 2, ilk oyunu kökten değiştirebilecek bazı yenilikler ile gelecek. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi oyuna eklenecek olan PVE modu olacak. Oyunun PVP moduna dair değişiklikler ise, maçların 6'ya 6'dan 5'e 5 formatına çevirilmesi ve her takımda yalnızca bir tank oyuncusunun bulunabilmesi gibi değişiklikler ile gelecek.

Overwatch 2

Hali hazırda Overwatch'a sahipseniz, ikinci oyun çıktığında devam oyununu oynayan insanlar ile karşılaşabileceksiniz. Bu da takımlardaki oyuncu ve tank sayılarının düşürülmesine dair değişikliğin Overwatch'a da uygulanabileceğinin işareti. Nisan 2022'de başlayacak olan Overwatch League 2022'de bu özelliklerin olacağı ve profesyonel oyuncuların bu değişiklikleri önden tecrübe edeceği iddia ediliyor.  Overwatch Başkan Vekili Jon Spector twitter adresinden yaptığı açıklamada, yeni sezonun 2022 Nisan ayında başlayacağını doğruladı ve League 2022'ye dair detayların ilerleyen dönemde paylaşılacağını ifade etti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 15:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2021 11:23
Bir şey soracağım. Niye siteye haber girmiyorsunuz? Yani günde 1-2 haberle olmuyor ki!
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2021 20:33
Hafta sonları daha az haber paylaşıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Overwatch 2 Overwatch League'da kendine yer bulabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×