Overwatch Cadılar Bayramı etkinliği başladı

Overwatch Cadılar Bayramı etkinliği başladı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.10.2017 - 13:46
Bir de yanında tanıtım videosu yayınlandı

Blizzard Entertainment, geçtiğimiz yılın en iyi oyunu seçilen Overwatch'ın Cadılar Bayramı etkinliğini başlattı. 1 Kasım'a kadar sürecek olan etkinlikte Reaper , McCree , Zarya ve Symmetra efsanevi cadılar bayramı temalı kostümlere sahip olacak. Geçtiğimiz yıl yayınlanan kostümler de oyunculara tekrar sunulmakta. Ek olarak, Genji, Reaper, Mei, Roadhog, Torbjorn, Ana, Reinhardt ve Winston etkinliğe özel emotelara da sahip olacak.

Overwatch Halloween Terror başladı

Overwatch Halloween Terror, 10 Ekim itibari ile tüm platformlarda yayınlandı. Etkinlik 1 Kasım tarihine kadar sürecek. Her etkinlikte olduğu gibi oyunculara ücretsiz etkinlik kutusu hediye edecek olan Blizzard, aynı zamanda geçtiğimiz yılki etkinlikte bulunan kostümleri de oyuna ekleyecek. Kutuların içinden çıkabilen bu kostümleri aynı zamanda altın ile satın alabileceğiz. Etkinlik tabi ki kostümler ile birlikte yeni emotelar ve fazlası da oyuna eklenecek.

Overwatch iki hafta önce aldığı yeni güncelleme ile yeni bir harita ve Mercy karakterindeki değişiklikleri yayınlamıştı. Şimdi ise karşımıza cadılar bayramı ile çıkacak. Overwatch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için mevcut.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×