OVERWATCH TRACER VİDEO REHBERİ

Emin Çıtak
Emin Çıtak 25.05.2016 - 18:34
Tracer'ı en doğru şekilde kullanmanın sırları
Overwatch’ın yüzü olarak karşımıza çıkan Lena ‘Tracer’ Oxton, 21 karakterin arasında en hareketli olan ajanlardan biri. Zamanda sıkışıp kalarak zamanda ister ileriye, ister de geriye sara bilen Tracer, bu özelliği ile düşmanlarının etrafını kolayca sarabilir, hatta tehlikelerden de rahatça kaçabilir.

Daha fazla içerik için abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 05:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2016 21:28
Bu oyun için şu yorumu yapabilirim. Gerçekten iyi bir fikir ancak; özellikle oyunların çok çok hızlı ilerlemesi ve özellikle vuruş hissinin yok denecek kadar zayıf olması baya can sıkıcı bir durum. Hani bu oyunlarda vuruş hissi olmadan oynamak da ayrı bir işkence çeşidi olsa gerek...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2016 20:57
Dejavu iyi olmuş :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2016 20:25
Kaç para aldınız bu boş oyunun reklamı için ?

-------------------------------

Keşke almış olsakta söylesek.

Ersin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2016 19:07
Bence gerçekten reklam pompasından ibaret ulan vurma hissi olmayan abartılmış bir balon bu. ( bence diyorum saldırmayın hemen)
hakande84
hakande84 25.05.2016 20:07
Tamam saldırmayacağım ama yanıldığını söylemek istiyorum. Oyunu oynadım ve oldukça etkin özellikler var. Mesela Team Fortress havasında, RPG öğeleri barındıran bir FPS dersen bu oyun en iyisi. Fakat bu türe yabancıysan uzak dur. Eğlenmek için ideal.

Mikro ödeme sistemleri yanıltmasın ayrıca. Forumları okudum, bütün parayla alınan eşyalar kozmetik özellik sağlıyor ve tamamı oyunda düşüyor. Yani oyun haricinde bir ödeme de yapmana gerek yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
OVERWATCH TRACER VİDEO REHBERİ

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×