Overwatch yeni içerikler ile ikinci yıl dönümünü kutluyor

Overwatch yeni içerikler ile ikinci yıl dönümünü kutluyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 23.05.2018 - 11:35
Oyuna pek çok yeni içerik eklendi

Blizzard Entertainment Overwatch'ın ikinci yıl dönümüne özel bir güncelleme yayınlayarak oyuna birbirinden farklı pek çok yeni içerik ekledi. eklenen içerikler bir tanıtım videosu ile oyunseverlere duyuruldu.

Overwatch'ın ikinci yıl dönümü yeni içerikler ile kutlanıyor

Blizzard Entertainment'ın başarılı birinci şahıs takım bazlı aksiyon oyunu Overwatch'ın ikinci yıl dönümü, oyuna gelen oldukça geniş bir içerik güncellemesi ile kutlanıyor. YEni güncelleme ile birlikte oyuna Free for All Deathmatch haritası Petra'nın yanı sıra, 190'da fazla yıl dönümü özel item, 8 adet Legendary kıyafet; Stealth Bastion, Shieldmaiden Brigitte, Formal Doomfist, Buccaner Junkrat, Sherlock McCree, Forest Spirit Orisa, Magician Symmetra ve Cybjörn Torbjörn kıyafetleri oyuna eklenecek. Geçtiğimiz yıl dönümünde geçici süre ile oyuna eklenen bazı itemler de tekrar oyuna eklenecek. Aynı zamanda yeni 2 yıl dönümü güncellemesi ile birlikte oyuna pek çok dans çeşidi ve kasa da eklenecek. Geçtiğimiz gün itibari ile yayınlanan güncelleme, 11 Hazirana kadar erişilebilir olacak. Blizzard Entertainment'ın Overwatch'ın 2. yılına özel olarak yayınladığı içerik güncellemesinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 11:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×