Overwatch'ın büyük etkinliği sızdırıldı: Co-op modu geliyor!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 11.04.2017 - 10:23
Overwatch: Insurrection
Overwatch, çoklu oyuncu tabanlı bir oyun olduğu için hikayesini oyun içi senaryolarla veya sinematiklerle anlatmak yerine internet üzerinden yayınlanan kısa karakter videolar ve büyük oranda da çizgi romanlarla anlatan bir yapım.

Geçtiğimiz hafta Overwatch için yayınlanan Uprising adlı yeni çizgi roman bölümünde Overwatch ekibinin geçmişinden birkaç olayla karşılaşmış, hatta Tracer'ın yeni yetme olduğu zamanları görmüştük. Bu bölümde görüntülenen farklı karakter modellerinin oyuna ekleneceğini düşünen oyuncular haklı çıktı. Hatta sadece kostüm ve modeller değil, koca bir oyun modu da oyuna ekleniyor.

Overwatch'ın büyük etkinliği sızdırıldı: Co-op modu geliyor!
Tıpkı Cadılar Bayramı etkinliği gibi, belirli bir süre aralığında oyuncularla buluşacak olan Insurrection, 11 Nisan'dan 1 Mayıs'a kadar sürecek ve dört kişilik yeni bir co-op modunu oyunculara sunacak. Bu modda çizgi romanda gördüğümüz Reinhardt, Tracer, Torbjörn ve Mercy'nin gittiği görevi oynayıp dört kişilik takımımız ile robotlara karşı savaşacağız.

Fransız PlayStation kanalında sızdırıldığı için henüz sadece Fransızca olan videoda yeni karakter kostümlerini de görmek mümkün. Özellikle Widowmaker beni benden aldı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 03:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2017 11:05
Genji beni benden aldı. Saolsunlar guncelleme yuzunden ranked giremicez iki hafta,skin cikaran instalock yapip kanser edecek herkesi
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2017 11:18
Genji'nin kendisi kanser zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
Overwatch'ın büyük etkinliği sızdırıldı: Co-op modu geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×