Overwatch'ın D.Va'sı StarCraft 2'ye geliyor

Overwatch'ın D.Va'sı StarCraft 2'ye geliyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 18.10.2016 - 10:25
Ama bir sor nasıl geliyor
Chris Metzen ve beraberinde birkaç 'ana' Blizzard çalışanının firmadan ayırlması üzerine midir bilinmez ancak bu aralar Blizzard'da çok dramatik değişikliklere rastlar olduk. BlizzCon 2016 yaklaşırken artık neredeyse her gün bir yeni Blizzard haberi görmeye başladık. Bu haberlere bir yenisi daha eklendi.

Overwatch'ın D.Va'sı StarCraft 2'ye geliyor
Overwatch'ın en sevilen karakterlerinden birisi olan ve kendine has 'garip' bir hayran kitlesine de sahip olan hanım hanımcık kızımız D.Va'nın çok tatlı bir sesi var. Eh artık Blizzard'ın da StarCraft 2'ye sunucu paketleri getirdiğini de biliyoruz. Tahmin edebileceğiniz üzere D.Va o tatlış sesiyle artık StarCraft 2 sunucularından birisi haline geliyor.

D.Va'nın StarCraft 2'ye resmi olarak ne zaman ekleneceği henüz açıklanmış değil ancak çok da bekletmeyeceğini düşünüyorum. Ne de olsa BlizzCon 2016'ya gittikçe yaklaşıyoruz ve bu sebeple de yeni sunucu paketinin çıkışını çok bekletmeyeceklerdir.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2016 16:36
Reklam yapmayı çok seven bir yönetim belliki küçücük şeyleri bile büyüterek haber veriyorlar ve blizzardı oyundan daha fazlası için görenleri biraz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2016 13:06
Hana Song namı diğer D.Va dünyanın en iyi Starcraft oyuncularından biri.16 yaşında dünyanın 1 numarası olup 3 yıl boyunca hiç bir maçını kaybetmeden ünvanını elinde tutmuştur.Belki de kendine ait bir sunucuyu haketmiştir. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2016 11:53
no hacks required :D ponpis kiz d.va <3
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×