Overwatch'ın oyuncu sayısı açıklandı

Overwatch'ın oyuncu sayısı açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 17.10.2017 - 10:41
Blizzard oyunun gidişatın son derece memnun

PC platformunun en çok sevilen rekabetçi oyuncularından bir tanesi olan Overwatch'ın oyuncu topluluğu günden güne büyüyor. Şimdilik Counter Strike: Global Offensive'in en büyük rakibi olan oyunun sahip olduğu oyuncu sayısı, Blizzard tarafından açıklandı. Overwatch'ın resmi Twitter hesabından yayınlanan bilgiye göre oyunun 35 milyon adet kayıtlı kullanıcısı var. PC'nin yanında PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da bulunan oyunun 35 milyon adet kopya satması geliştiricilerin yüzünü güldürüyor. Çıktığı ilk dönemde Team Fortress 2'ye benzediği için eleştiri toplayan Overwatch, artık milyonlarca oyuncuya hitap ettiği için fazlasıyla güçlü bir marka haline geldi.

Overwatch'un oyuncu sayısı beklediğinizden daha fazla

Halen oyuncu sayısının yükseltiğini belirten Blizzard yetkilileri, muhtemelen bundan sonra oyunlarında Overwatch veya Heartstone'a benzer mekanikler kullanacaktır. Rekabetçi oyun piyasasının daha fazla para kazandırdığını düşünürsek, geliştiricilere bu konuda hak verebiliriz. E - spor tarafında da büyük başarılara imza atan yapımın e - spor turnuvaları hız kesmeden devam ediyor. Dünya çapında düzenlenen bu turnuvaların oldukça fazla seveni bulunmakta.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 13:08
35 milyonun 25 milyonu smurf account oyuncu sayısı 10milyondur
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2017 01:57
35 Milyon kayıtlı kullanıcı oyunun satış rakamını göstermez, deneme sürümü çıkıyor neredeyse her ay, bir kere bile oynayan bir kullanıcı diye kayıtlı oluyor, farklı hesaplarda aynı oyunu oynamak da buna dahil...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×