Overwatch'ın yeni kahramanı Brigitte Lindholm ile tanışın

Overwatch'ın yeni kahramanı Brigitte Lindholm ile tanışın

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.03.2018 - 10:58
Brigitte Lindholm, Overwatch'a geliyor.

Overwatch'ın 27. kahramanı sonunda ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Overwatch'ın resmi internet sitesinde yayınlanan görsel sonrasında dünya çapındaki tüm Overwatch oyuncuları, yeni kahramanın Emre isimli bir Türk olacağını düşünüyordu. Fakat sonrasında yapılan sızıntı sayesinde bir sonraki kahramanın Brigitte olduğunu öğrenmiştik. Dün akşam ise resmi duyuru yapıldı ve Brigitte Lindholm, Overwatch'ın direktörü Jeff Kaplan tarafından tanıtıldı.

Overwatch'ın yeni kahramanı Brigitte

Yine bir Overwatch kahramanı olan Torbjörn'un kızı olan Brigitte, takım arkadaşlarını sürekli bufflayan bir support-tank rolüne sahip. Pasif özelliği olan "Inspire" ile takım arkadaşlarına sağlık verebilen karakter, babası Torbjörn gibi yere zırh ve tamiri kiti bırakabiliyor. Oynanışı ile Diablo 3'deki Crusader sınıfını anımsatan Brigitte'in Overwatch'a yeni bir soluk getireceği kesin. Uzun bir süredir Overwatch oyuncuları forumlarda değişik metada kahramanların oyuna eklenmesini istiyordu. Support-Tank özelliği taşıyan Brigitte, bu kahramanlar arasına girecek gibi görünüyor. Aşağıdan karakterin hikayesini anlatan videosunu ve Jeff Kaplan'ın geliştirici güncellemesi videosunu izleyebilirsiniz. Brigitte'in ne zaman oyuna ekleneceği henüz belli olmasa da kendisini PTR'da deneyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 12:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 14:41
çok şirin ya ısırırım o yanakları ben gelsin golden weaponu almassam neyim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×