Overwatch'ın yeni uzay üssü haritası yayınlandı

Overwatch'ın yeni uzay üssü haritası yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 21.06.2017 - 13:58
Winston, evine geri dönüyor
Şu aralar e-spor olarak adından çokca bahsedilen Overwatch, şüphesiz Blizzard'ın en dikkat ve üstüne ilgi çeken çevrimiçi oyunlarından biri. Birkaç hafta öncesinde birinci yaşını kutlayan yapım, halen yeni içeriklerle, yaşamına süratle devam ediyor. Daha öncesinde yeni uzay haritası ile ilgili görüntüler paylaşan Blizzard, sonunda PC, PS4 ve Xbox One platformları için haritayı yayınlamış bulunmakta.


Fragmanda da görüldüğü gibi Winston'ın burada baya bir hikayesi ve geçmişi bulunuyor. Dr. Winston tarafından büyütülen karakterimiz, yeni çıkan güncellemede ise ev hasretine son veriyor. Ay'da geçeceği için yerçekiminin az olma ihtimali de yüksek, fakat yerçekiminin sadece haritanın özel yerlerinde azalıcağı ve farklı bir şekilde savaşmaya devam edeğiz gibi görünüyor.

Horizon Lunar Colony olan harita, en son eklenen güncelleme ile Overwatch'a eklendi. Yeni haritada ve gezegende size eğlenceler dileriz!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 16:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efrasiyab
Efrasiyab 22.06.2017 00:42
Overwatch maç sistemini birtürlü çözemedim. Maç sisteminde giderilmesi gereken hatalar olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum acaba başkalarınada hiç denk geldimi böyle hatalar. Onun haricinde Winston kullandığı silah Tesla Cannon menzilinde biraz iyileştirme yapmaları bence güzel olurdu. Oyunda nişan alması en kolay silahlardan birisine sahip olsada, yalnız yakın mesafede etkili oluşu büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Hele rakip takımda iyi oynayan bir sniper varsa yandınız. SaygılarımLa..
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2017 16:19
Zaten Winston tank bi karakter olduğu için göğüs göğüse çarpışması gerekiyor, menzilli olup yada menzili artırılmasına gerek yok bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 21:36
Çok güzel bi map çalışması olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 18:41
Abi bi kısa Winston light
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 17:02
azalacağı cümlesinde düşüklük olmuş. Merlin'e yakışmadı :P
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×