Overwatch'ta karnaval başlıyor

Ersin Kılıç 26.02.2020 - 15:35
Altı sprey, iki oyuncu simgesi ve epik Mardi Gras Ashe (ve Bob) kostümü dahil olmak üzere toplamda dokuz yeni ödül sizi bekliyor.

Blizzard, firmanın en çok oynanan yapımlarından biri olan Overwatch için yeni bir etkinlik takvimi duyurdu. Simge, sprey ve epik kostümlerin verileceği bu etkinlik ile ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Overwatch'ta karnaval başlıyor

An itibarıyla PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch'te devrede olan Ashe'in Mardi Gras Görevi sırasında hayatın küçük zevklerinin tadını çıkarın! 25 Şubat - 9 Mart tarihleri arasında oyuncular bir yandan gönüllerince eğlenirken bir yandan da altı sprey, iki oyuncu simgesi ve epik Mardi Gras Ashe (ve Bob) kostümü dahil olmak üzere toplamda dokuz yeni ödül kazanacak.

Ashe'in Mardi Gras Görevi: OYNA VE KAZAN

Hızlı Oyun, Rekabetçi Mod veya Arcade'de elde ettiğiniz galibiyetlerle yeni oyuncu simgeleri, bir yeni sprey ve yeni epik kostüm Mardi Gras Ashe (ve Bob) sizin olacak!

3 Oyun Kazan | 2 Oyuncu Simgesi
6 Oyun Kazan | 1 Yeni Sprey
9 Oyun Kazan | Mardi Gras Ashe (ve Bob) Epik Kostümü

Ashe'in Mardi Gras Görevi: İZLE VE KAZAN

Bitmedi! Oyunların öncesinde, sonrasında ve oyunlar sırasında Twitch yayıncılarını izleyerek daha fazla Ashe ve Bob içeriği kazanabilirsiniz. 9 Mart tarihine kadar etkinliğe katılan yayıncıların kanallarında Twitch ganimetleri (Twitch Drops) etkin olacak ve bu yolla beş adet “Ashe'in Mardi Gras Görevi” spreyini koleksiyonunuza katabileceksiniz!

2 Saat İzle | 1 Yeni Sprey
4 Saat İzle | 2 Yeni Sprey
6 Saat İzle | 2 Yeni Sprey

Yeni Ashe ödüllerine ek olarak, Deneysel Modu da artık tüm platformlarda devrede.

Deneysel Modu: Deneysel modu, Overwatch takımlarına büyük oynanış değişikliklerini test etme imkânı sunan bir özellik. Denge değişikliklerinin Açık Test Sunucu'sunda (PTR) test edilmesine benzeyen bu özelliğin farkı oyunun mevcut sürümü üstünden çalışması ve bu moda hem PC hem de konsol oyuncularının erişebiliyor olması. Deneysel modunda kazanılan ilerleme, yine PTR'dan farklı olarak, kalıcı oluyor. Tabii Deneysel modunda getirilen değişikliklerin oyuna gelip gelmeyeceği kesin değil. Test edeceğimiz ilk Deneysel modsa Üçlü Hasar. Bu modda takım rolleri bir tank, üç hasar ve iki destek olarak belirleniyor. Oyuncular, Üçlü Hasar deneyini sınırlı bir süreliğine test edebilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2024 16:22
Kalan Karakter: 300 Gönder
Overwatch'ta karnaval başlıyor
İlginizi Çekebilir