Overwatch'un Deathmatch modu yolda!

Overwatch'un Deathmatch modu yolda!

Furkan Güler
Furkan Güler 11.08.2017 - 15:58
Overwatch'un oyun modları zenginleşmeye devam ediyor.
Kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşan Overwatch'a neredeyse her geçen gün yeni bir güncelleme geliyor. Geride bıraktığımız günlerde yaz oyunlarını geri getiren Blizzard, yeni güncelleme ile birlikte Deathmatch modunu getireceğini açıkladı. Takımların olmayacağı bu modda herkes tek başına oynayacak. Takım tabanlı olan Deathmatch modunda ise tahmin edebileceğiniz gibi takımlara ayrılarak oynayacağız.

Klasik FPS oyunlarında gördüğümüz Deathmatch modunun aynısı olacağı söylenen yeni modu oynarken tek başımıza 20 kişiye öldürürsek birinci olabiliyoruz. Modun takımlı halinde ise 30 kişi öldüren takım birinci oluyor. Bu mod için tasarlanan Chateau Guillard isimli harita ise sadece Deatchmatch modunda aktif olacak.


Blizzard diğer haritalarını Deatch moduna uygun hale getirmek için bazı dengelemeler yapacağını da belirtiyor. Şimdilik PC'nin PTR sunucunda aktif olan bu hemen test edebilirsiniz. Şimdilik yeni modun ne zaman çıkacağı belli değil ancak oyuncular 1 - 2 hafta içerisinde yeni modun oyuna eklenmesini bekliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 12:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×