Overwatch'un Yeni Karakteri Nihayet Gün Yüzüne Çıktı

Overwatch'un Yeni Karakteri Nihayet Gün Yüzüne Çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 7.07.2017 - 11:00
Doomfist oynaması en zevkli karakter olabilir
Tanıtıldığı ilk günden bu yana Overwatch'un hikayesi ile yakından ilgilenen oyuncuların favori karakteri Doomfist, nihayet oyunun bir parçası oldu. Daha öncesinde Terry Crews'ün seslendireceği söylenen Doomfist'i ne yazık ki ünlü aktorün sesiyle birlikte oynayamayacağız. Şimdilik sadece Overwatch'un test sunucusuna eklenen Doomfist'in oyuna tamamen dahil edileceği tarih belli değil. Sibernetik sağ kolu ile savaş hattını adeta ortadan ikiye ayıran Doomfist'in çok güçlü olmasından bazı oyuncular şikayetçi. Rakip takımın arka saflarına kolay bir şekilde ulaşıp destek karakterini anında yok etme gibi mekaniklere sahip olan Doomfist, muhtemelen oyuna dahil olduğunda gücü düşürülecektir.


Karakter için yayınlanan animasyonda Doomfist'in hikayede usta ve rakiplerini kolayca alt eden bir asker olduğu açıkça belli oluyor. Animasyonun kalitesi ise Netflix'in elinden çıkma filmleri aratmayacak derecede. Kim bilir, belki ileride Overwatch temalı bir Netflix dizisi ile karşılaşabiliriz. Son olarak Doomfist'in yeteneklerini merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 01:57
terry crews nerede be? Sırf onun için bekliyordum Doomfist'i.Yazıklar olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rammsteinn00
Rammsteinn00 7.07.2017 17:52
OP hero olmuş bu. Umarım gücünü biraz kısarlar yoksa Doomfist alan maçı kazanır gibi bişey olucak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2017 15:25
Vi çakması diyenler nerede?
Kalan Karakter : 300 Gönder
RealPlumber
RealPlumber 7.07.2017 14:19
PTR kullanıcıları neredesiniz?
Efrasiyab
Efrasiyab 7.07.2017 14:21
Overwatch saldırı heroları yeterince var gibime geliyor. Tabi fazlası göz çıkarmaz ama bir destek veya tanka sağlam bir hero gelmesi sanırım daha iyi olurdu. Dereceli maçlarda oynayanlar şahit olmuştur illa ki 2-2-2 sistemi :).. Seçmesen diğer takım arkadaşların başının etini yemeye başlıyorlar :). Destek veya tank her maçta kesin olması gereken herolar. Ama defans veya saldırı heroları haritaya veya maçın durumuna göre seçiliyor. En azından dereceli maçlarda buna dikkat ettiklerini gördüm. SaygılarımLa..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×