Oxenfree kısa bir süreliğine bedava oldu

Oxenfree kısa bir süreliğine bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.12.2017 - 10:53
Bedava oyunlara bir yenisi daha eklendi

Oxenfree son dönemde bağımsız oyun tarafında adından söz ettiren yapımların başında geliyor. İlk olarak PC ve Xbox One için çıkan oyunun daha sonra PS4 sürümüyle de karşılaşmıştık. İşte hem atmosferi hem de hikayesiyle aldığı olumlu yorumlar ile dikkat çeken Oxenfree'nin kısa bir süreliğine bedava olduğu açıklandı.

Oxenfree GOG'da bedava oldu

Oyunun GOG versiyonu 21 Aralık, yani yarına kadar bedava olarak alınabilecek. Oyuna bedava olarak sahip olmak için tek yapmanız gereken ise GOG hesabınız ile sisteme girmek ve oyunu kütüphanenize eklemek. Oyunu bedava olarak almak istiyorsanız GOG sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Doğaüstü olayların yaşandığı Oxenfree'de Alex isimli bir karakteri yönetiyor ve Edwards Adası'nda yaşanan gizemli olayları açığa çıkarmaya çalışıyorduk. Oldukça farklı bir atmosfere sahip olan oyun özellikle hikayeyi değiştiren diyalog sistemi ile ön plana çıkmayı başarmıştı. Piksel-art tarzında oyunları seviyorsanız ve Oxenfree'yi daha önce oynamadıysanız bu sürümü deneyebilirsiniz. Oyunu daha fazla merak edenler ise sitemizde yer alan incelemesine göz atabilir. Aşağıdaki oynatıcıdan ise oyunun tanıtım videosuna bakabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 09:33
Oooo beleş. En sevdiğimden. MK sayesinde 1 oyunum daha oldu :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×