1/2

Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar 2

Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar 2

Tolga Canatan
Tolga Canatan 20.10.2012 - 14:44
Vakit nakittir
Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız 'Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar' makalesine olan yoğun ilginizden ötürü bu yazıyı biraz daha genişletelim istedik. Sizlerin yorumlarını da dikkate alarak listeyi biraz daha uzattık. Çünkü bu listeye girmeyi hak eden daha çok oyun var ve bunlardan bir kaçını görmezden gelmek istemeyiz. Ayrıca önümüz bayram ve oyuncuların geneli bayramda uzun süre oynayabilecekleri oyunları öğrenmek istiyor. Fazla uzatıp da vaktinizi almayayım. Bakalım ödediğiniz paraları uzun uzun size geri veren oyunlar nelermiş...

Final Fantasy VIII

1999'un soğuk Şubat'ında , PS ve PC için çıkan oyun,  oyun severlerin içini ısıtmıştı. Square Enix'in ellerinden çıkan Final Fantasy VIII, 2003 yılının Mart ayında yapılan açıklamaya göre, dünya genelinde 8 milyon kopyalık satış rakamına ulaşmıştı. Popüler internet sitelerinden aldığı çok yüksek puanlarla da haklı başarısını kanıtlamış ve bu başarıyı ana senaryosu en az 45 saat süren oynanışıyla süslemişti. Oyunda yan görev vb unsurlarla oyalanırsanız, sizi en az 80 saat oyalayacağı kesin.

Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar 2
Dark Souls
Yeni nesil konsol oyunlarının baş tacı Dark Souls, 2011 yılında çıkan en etkileyici oyunlardan birisiydi.  'Action RPG' türündeki oyun, açık dünya  yapısıyla da oynanış süresini bir hayli uzatmıştı. Namco imzalı Dark Souls sizi ilk oynayışınızda en az 50 saat oyalayacaktır.

Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar 2
Planescape: Torment
1999 tarihli oyun günümüze göre biraz eski olsa da, oynanış süresi olarak zamana meydan okuyan oyunlar arasında yer alır.  Zamanında çoğu oyun sitesinden tam 100 puan almıştır. Oyundaki tüm detayları inceler, bütün diyalogları okuyarak ilerlerseniz, 45 saatte ancak bitirebileceğinizi söyleyebilirim.

Oynanış Süresi En Uzun Oyunlar 2

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×