1/12

Oyun aşkı beden buldu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 9.12.2010 - 15:56
Hem de gerçek bedenler
Bazı oyuncular vardır, sevdikleri oyun için saatlerce, hatta günlerce sırada bekler. Bazıları o kadar fanatiktir ki, oyuna dair her şeyi satın alırlar, diğerleri sevdikleri oyun karakterleri gibi giyinerek etkinlikler düzenler, bazılarıysa online oyunlar gibi oyunları hayatlarının merkezlerine oturturlar.

Ve bazıları da vardır ki, sevdikleri oyunları hep yanında isterler. Bunun için de en güzel yöntem belki de oyunu bedeninizde taşımaktır, kim bilir?

Buyrun çılgın oyun severler galerimize:

Super Mario Dünyası
Oyun aşkı beden buldu

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×