Oyun fikirleri "ATOM"da

Oyun fikirleri

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Oyun fikirleri "ATOM"da
Oyun geliştirme ve animasyon teknolojileri alanındaki Ar-Ge faaliyetlerinin teşvik edilmesi ve mevcut fikirlerin ticarileşmesini hedefleyen "ODTÜ Teknokent Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi" (METUTECH-ATOM) 14 Mayıs 2008 tarihinde saat 17:00'de düzenlenecek özel bir törenle açılıyor.

ODTÜ Teknokent Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi'nin bu akademik dönem için online başvuruları, 30 Mayıs 2008 tarihine kadar devam edecek. Merkezin sunduğu altyapı ve eğitim imkanlarından faydalanacak olan öğrenciler, girişimciler ve iş fikrine sahip proje grupları, yapılan online başvurular içerisinden seçilecek. Seçilen öğrenciler yaz dönemini de kapsayan uzun bir süre boyunca, 3 Boyutlu tasarımdan, oyun motoru geliştirmeye; senaryo ve kurgudan, iş planı yazmaya kadar geniş bir yelpazede, Türkiye ve yurtdışındaki çok farklı uzmanlardan ve akademisyenlerden düzenli olarak eğitim ve danışmanlık alacaklar. Başvuru için www.metutech.metu.edu.tr/atom adresine tıklayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 09:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×