Oyun geliştiricileri 3 Kasım'da biraraya geliyor

Oyun geliştiricileri 3 Kasım'da biraraya geliyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 20.10.2012 - 20:03
Her şey Türkiye'yi yükseltmek için
Sizlere Türk oyun sektöründe olan her gelişmeyi haberdar etmeye devam ediyoruz. Belki miktar olarak belli olmasa da efor olarak ciddi bir seviyeye erişen Türk oyun sektörü bu yöndeki büyüme çabasına sürekli olarak devam ediyor.

İşte bunlardan bir tanesi de 03 Kasım 2012 Cumartesi günü  İstanbul Teknik Üniversitesi, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde yapılacak olan Oyun Geliştiricileri Zirvesi.

Oyun geliştiricileri 3 Kasım'da biraraya geliyor
Onur Çekmegil , Serhat Bekdemir , Cemil Türün , Ömer Bilge Ersoy , Barış Yaman , Elif Buğdaycıoğlu , Mevlüt Dinç , Onur Karcı , Deniz Aslı Soykurum Çetin , Atılım Çetin , Sidar Şahin , Volkan Taban , Tuna Orbay , Uğur Tuncel gibi sektöürn önemli isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı bu zirvede Türk oyun sektörünün daha da büyümesi ve ilerlemesi için atılacak adımlar, yapılması gerekenler ve genel durum tartışılacak.

Sizler de bu konuda merak ettiklerinizi öğrenmek veya kendi fikirlerinizi bu kişilere duyurmak isterseniz buradan kaydınızı yaparak bu zirveye katılabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×