Oyun Gurmelerinin Tercihi: Monster Oyun Bilgisayarı

Oyun Gurmelerinin Tercihi: Monster Oyun Bilgisayarı
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.06.2015 - 14:15
Kişiye özel konfigürasyonlar oluşturabilmektedir...
Monster Notebook, yeni nesil oyunları yüksek performansla oynamayı sağlayan dinamik donanıma sahip dizüstü bilgisayarlar üretir. Güç seviyesini artırarak ekstra performanslı donanım kullanıp, kişiye göre özel konfigürasyonlar da oluşturabilmektedir.

Her versiyonda kendini yenileyen, geliştiren yeni nesil oyunların güçlü grafik ve ses efektlerini stabil olarak kullanmaya imkan veren Monster oyuncu bilgisayarı modelleri, güçlü donanıma karşın oldukça düşük ağırlıktaki yapıları ile dikkat çekmektedir. Fırçalanmış alüminyum kasanın şık görüntüsü, oyun içi görüntüler dışında kaliteli duruş arayanları ziyadesiyle memnun eden özel detaylardandır.

Frame Per Second (FRP) Ayarlarını Üst Limitlerde Kullanma Hazzı

Oyun tutkunlarının yakından tanıdığı Monster gaming notebook ailesi, üstün özelliklerle donattığı dizüstü bilgisayarlarını, limitleri zorlayacak şekilde üretmektedir. Öyle ki oyun içi grafiklerde kesintisiz berrak görüntülere imkan veren GTX 980 M özelliği ile 'frp' ayarlarını yüksek seviyelerde ayarlayarak korkmadan kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mitolojik efsane canavarların isimlerinden esinlenerek adlandırılan modeller, isimlerinin diz üstünde hakkını veren özellikler taşıyor. Abra, Tulpar ve Semruk, oyun - oyuncu ihtiyacına göre farklı özellikler taşıyan Monsternotebook.com.tr ’nin dizüstü oyun bilgisayarı modelleridir. En ekonomik modelinde bile optimum ayarlarla etkin oyun hakimiyeti sağlanırken, en güçlü modelinde çoklu uygulamalara imkan veren özellikler dikkat çekiyor. Modellerin tümünde bulunan 4. nesil Intel core i7 işlemci sayesinde, birden fazla uygulama gerektiren durumların performans dağıtımı etkili biçimde kullanılabiliyor.

Oyun Gurmelerinin Tercihi: Monster Oyun Bilgisayarı
Renkli Özellikler

Yeni nesil oyunların ihtiyacı olan görüntü ve ses özelliklerini en iyi şekilde kullanan Monster, oyuncu konforunu da üst seviyede tutması ile ilgi çekiyor. Oyunların elleri yormadan oynanmasına imkan veren ergonomik klavye tuşları, karanlık ortamlarda gözü yormayan arkadan renkli led aydınlatma özelliği ile kullanıcısından tam not alıyor. Çevredeki ışık şartları ne olursa olsun, full hd mat ekran, monitörün yansıma ya da gölgelerden kaynaklı kalite değerinin düşmesini engelleyerek görüş açısını genişleten, göz yorgunluğunu gideren özelliktedir. Semruk canavarında göze çarpan bu özellik ayrıca NTSC renk gamının büyük çoğunluğunu korumaktadır.

Canavar Senfonisi

Otomobil yarışlarında, hızlı otomobillerin motor sesleri, korku oyunlarının ürpertici ses efektleri, sıkı müzik gruplarının dinamik ya da slow ritimli eserlerini derinlemesine hissederek dinleme deneyimine hazır olun. Oyunda geçen her ritmi hakkını vererek dinleten Onkyo hoparlörler, titiz kulakları memnun edecek net ve canlı sesler sunmaktadır. HD konser videolarını gerçekçi ses kalitesi ile dinlemenin keyfini çıkarın. Güçlendirilmiş kulaklık çıkışı ile çevreden bağımsız yalnızca size özel müziğin güçlü ritimleri ile lezzetli müzik deneyimleri yaşayın.

Serin Oyun Keyfi

Oyun tutkunları, oynarken zamanın su gibi akıp geçtiğini bilgisayar ısısından anlayabilirler. Monster gaming laptop modellerinde geliştirilmiş üstün soğutma özellikleri saatlerce serin oyun oynama deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Çift fanlı, serin termal soğutma özelliği ile tanışın. Çoklu uygulamalarda bile serinkanlılığını koruyan bu özellik, sizin içinizi de ferahlatacaktır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 21:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir